Ventspils pilsētas basketbola čempionātā uzvar Anzāģe/Pope

12.05.2023

Dalīties

Aizvadīta Ventspils pilsētas basketbola čempionāta finālspēle, kurā zelta medaļas izcīnīja Anzāģe/Pope komanda, kas ar rezultātu 110:80 (22:16, 24:26, 34:22, 30:16) uzvarēja Brīvostas pārvaldi.

Apbalvošanas pasākumā piedalījās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs.

Uzvarētāju labā 25 punktus guva  un 9 rezultatīvas piespēles sakrāja Jānis Zemels, 24 punktus guva un 12 atlecošās bumbas izcīnīja Viesturs Kohs. Brīvostas pārvaldei 17 punktus guva un 11 atlecošās bumbas izcīnīja Agris Stankevics.

Par finālspēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Jānis Zemels (Anzāģe/Pope).

Regulārās sezonas simboliskajā pieciniekā tika iekļauti Kārlis Bērziņš (Anzāģe/Pope), Jānis Zemels (Anzāģe/Pope), Māris Grīnvalds (Brīvostas pārvalde), Artis Blumbergs (Baltijas Ekspresis) un Ralfs Lācis (Ventspils Tehnikums).

Šajā sezonā čempionātā startēja 7 komandas – Baltijas Ekspresis, Anzāģe/Pope, Brīvostas pārvalde, Spars, Ventspils Tehnikums, Niedras un Ventspils 36ers.

Spēlē par 3.vietu, kas notiks 20.maijā plkst. 17:00 tiksies Baltijas Ekspresis un Ventspils Tehnikums.

Ventspils čempionātu organizē basketbola klubs “Ventspils” ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Lielu paldies sakām mūsu atbalstītājiem Ventspils Olimpiskajam centram un BurgerBārs par  sarūpētām dāvanām.