Maksibasketbolā sācies izslēgšanas turnīrs, efektīvākais – Liepiņš

29.04.2024

Dalīties

Latvijas Maksibasketbola 32. čempionāta 26. nedēļā Rīgā tika aizvadītas pirmās sešas izslēgšanas turnīra spēles, bet Tukumā – pēdējais pamatturnīra mačs. Efektīvāko sniegumu demonstrēja Andris Liepiņš (BK “Tukums”), bet labāko pulkā iekļuva arī Uģis Lasmanis (“Kailie Brieži”), Mārtiņš Dzērve (“SC Group”) un Vilnis Kalnaellis (“Limbaži/Sigulda”).

K60+ grupas pusfināla spēlē BK “Tukums” ar 81:62 pārspēja “Ķekavu”. Uzvarētāju sastāvā Andris Liepiņš spēlēja 34 minūtes, guva 33 punktus, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, izpildīja deviņas rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs bumbas, pieļāva piecas kļūdas, bloķēja vienu metienu. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 22/14, trīspunktnieki – 3/1, soda metieni – 4/2. Summā Liepiņam 37 efektivitātes punkti.

K50+ grupas ceturtdaļfināla mačā Saldus “Kailie Brieži” ar 61:57 uzveica “Ķekavu”. Uzvarētāju sastāvā Uģis Lasmanis spēlēja nepilnas 38 minūtes, guva 22 punktus, izcīnīja 17 atlēkušās bumbas, izpildīja divas rezultatīvās piespēles, pārtvēra divas bumbas, bloķēja divus metienus, pieļāva divas kļūdas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 11/6, trīspunktnieki – 1/0, soda metieni – 13/10. Summā Lasmanim 34 efektivitātes punkti.

Šīs pašas vecuma grupas otrajā ceturtdaļfināla spēlē Rīgas “SC Group” ar 71:44 uzveica Jelgavas “Doku”. Rīdzinieku sastāvā Mārtiņš Dzērve spēlēja 36 minūtes, guva 12 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, izpildīja astoņas rezultatīvās piespēles, bloķēja divus metienus, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 9/6, trīspunktnieki – 3/0, soda metieni – 2/0. Summā Dzērvem 27 efektivitātes punkti.

K60+ grupas pusfināla mačā “Aizkraukle” ar 49:35 uzvarēja “Limbažus/Siguldu”. Zaudētāju sastāvā Vilnis Kalnaellis spēlēja visas 40 minūtes, guva sešus punktus, izcīnīja 23 atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 5/2, soda metieni – 3/2.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 26. nedēļa

K40+ ceturtdaļfināli

“Krown/RestorFX” – “Old Crabs” 77:58 (Bergmanis 26, Alksnis 15+5 AB, Podoļako 12+10 AB – Pikšēns 14, Fridrihsons 13+9 AB);

“Ogres Milži” – “Doks” 57:52 (Blūms 19+8 AB, Boreiko 14+5 AB, Kurtišs 12 – Rumpis 12, Dābols 10+15 AB, Teteris 10+7 AB).

K45+ ceturtdaļfināli

“Ķekava” – “Babīte” 53:60 (Spila 16+20 AB, Blūms 15+8 AB – Viļums 25+6 AB, Rombergs 11+10 AB);

BK “Stopiņi” – “Doks” 60:65 (Ezis 22+8 AB, Junkers 10+11 AB – Teteris 27, Bacāns 12+10 AB).

K50+ ceturtdaļfināli

“Kailie Brieži” – “Ķekava” 61:57 (Lasmanis 22+17 AB, Blūms 20+17 AB – Aire 26);

“Doks” – “SC Group” 44:71 (Bumbieris 7+7 AB, Bacāns 7+5 AB – Rombergs 20+11 AB+6 RP+5 PB, Kreicšteins 15+9 AB+8 RP, Dzērve 12+13 AB+8 RP).

K60+ pusfināli

BK “Tukums” – “Ķekava” 81:62 (Liepiņš 33+8 AB+9 RP, Ragauskas 18+5 AB, Feldmanis 14 – Šliters 21+9 AB, Mednis 14+11 AB);

“Aizkraukle” – “Limbaži/Sigulda” 49:35 (Neilands 19+6 AB – Tomsons 14+13 AB).

K65+

BK “Tukums” – “Ķekava” 28:49 (Bergmanis 12 – Retenais 15+8 AB, Mednis 14+15 AB+6 RP).