Visi jaunumi

Maksibasketbola sezonas pirmajā nedēļā par efektīvāko kļūst čempions Ozols

22.10.2024

Dalīties

Latvijas Maksibasketbola 33. čempionāta pirmajā nedēļā Rīgā, Ventspilī, Jelgavā un Limbažos tika aizvadītas kopumā sešas spēles. K40+ grupas čempionvienība “Kursa MRU/Mārupe” sezonu sāka ar pārliecinošu panākumu, tās pārstāvim Atim Ozolam izceļoties ar 36 efektivitātes punktiem. Labāko trijniekā iekļuva arī Jelgavas “Doka” jaunais spēlētājs Dmitro Podoļako un Dāvis Delvers no BK “Ventspils Brīvosta”.

K40+ grupas spēlē “Kursa MRU/Mārupe” ar 93:69 uzveica BK “Sigulda/Mapri Būve”. Uzvarētāju sastāvā Atis Ozols spēlēja 26 minūtes, guva 36 punktus, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, izpildīja četras rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs bumbas, bloķēja vienu metienu, pieļāva vienu kļūdu. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 7/13, trīspunktnieki – 7/15, soda metieni – 1/2. Summā Ozolam 36 efektivitātes punkti.

Citā šīs vecuma grupas spēlē BK “Ventspils Brīvosta” savā laukumā ar 74:63 pārspēja Jelgavas “Doku”. Zaudētāju sastāvā komandas debitants Dmitro Podoļako spēlēja 38 minūtes, guva 24 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, izpildīja septiņas rezultatīvās piespēles, bloķēja vienu metienu, pieļāva četras kļūdas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 1/6, trīspunktnieki – 6/12, soda metieni – 4/4. Summā Podoļako 30 efektivitātes punkti. Ventspilnieku rindās Dāvis Delvers spēlēja nepilnas 23 minūtes, guva 21 punktu, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, izpildīja četras rezultatīvās piespēles, pārtvēra vienu bumbu. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 3/4, trīspunktnieki – 5/10. Summā Delveram 28 efektivitātes punkti.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 1. nedēļa

K40+

BK “Ventspils Brīvosta” – “Doks” 74:63 (Delvers 21+8 AB, Bileskalns 14, Eikins 11+7 AB – Podoļako 24+13 AB+7 RP, Dābols 12+8 AB);

“Kursa MRU/Mārupe” – BK “Sigulda/Mapri Būve” 93:69 (Ozols 36+8 AB, Spēlmanis 18+13 AB, Plivčs 17+6 AB+6 RP, Krūmiņš 11 – Dambergs 16+6 AB, Jaunzems 13, Mētra 13+5 AB+9 RP).

K50+

“Doks” – “Ķekava” 66:51 (Ozoliņš 17+7 AB+5 RP, Logins 13+13 AB, Siliņš 10+7 AB, Bumbieris 10 – Svenne 20+10 AB, Lapiņš 12, Ribiņš 10+15 AB).

K60+

“Limbaži” – “Ķekava” 44:44 (Klimovičs 15, Ķirsis 12 – Liepiņš 18+6 AB, Mednis 14+20 AB).

K65+

“Dakteri” – “Garkalne” 50:51 (Ķiģelis 24, Daniševskis 12+11 AB – Dreija 25+14 AB).