Visi jaunumi

27. aprīlī “Turībā” startēs maksibasketbola čempionāta izslēgšanas spēles

25.04.2024

Dalīties

Latvijas Maksibasketbola 32. čempionāta izslēgšanas turnīrā 27. un 28. aprīlī Rīgā, BA “Turība” sporta zālē sāksies izslēgšanas turnīri četrās vecuma grupās vīriešiem. K40+, K45+ un K50+ grupā tiks izspēlēti ceturtdaļfināli, K60+ grupā – pusfināli. Visās stadijās uzvarētāji tiks noteikti pēc viena mača rezultāta.

K40+ grupas regulārajā čempionātā perfektu 16 uzvaru sēriju sasniedza čempionvienība “Kursa MRU/Mārupe”, turnīra tabulā apsteidzot BK “Ventspils Brīvosta”. Abas šīs komandas “Play-off” iesaistīsies tikai no pusfināliem 1. maijā. Ceturtdaļfināla pārus veidos Rīgas “Krown/RestorFX”- Limbažu “Old Crabs” un “Ogres Milži” – Jelgavas “Doks”. Pusfinālā čempioni tiksies ar ogrēniešiem vai jelgavniekiem, bet BK “Ventspils Brīvosta” – ar otra pāra uzvarētāju.

K45+ grupā uzvarēja Rīgas “HQD/Krown”, otro vietu ieņēma BK “Ventspils”. Arī viņi gaidīs pusfinālus līdz 1. maijam. Ceturtdaļfinālā spēkosies “Ķekava” – “Babīte” un BK “Stopiņi” – “Doks”. “HQD/Krown” cīņā par vietu finālā tiksies ar otrā pāra uzvarētājiem, bet ventspilniekiem būs jāsacenšas ar “Ķekavu” vai “Babīti”.

K50+ grupas regulārajā turnīrā pirmo vietu izcīnīja Limbažu “Old Crabs”, apsteidzot “Lapmežciemu”. Abām šīm komandām nebūs jāpiedalās ceturtdaļfinālā. Šīs stadijas pārus veidos Saldus “Kailie Brieži” – “Ķekava” un Rīgas “SC Group” – Jelgavas “Doks”. “Old Crabs” pusfinālā tiksies ar Rīgas vai Jelgavas vienību, bet “Lapmežciems” – ar saldeniekiem vai ķekavniekiem.

K60+ grupā izslēgšanas turnīrs uzreiz sāksies ar pusfināliem, kuros BK “Tukums” sacentīsies ar “Ķekavu”, bet “Aizkraukle” samēros spēkus ar “Limbažiem/Siguldu”.

Maksibasketbola sezonas izšķirošās cīņas notiks jau maijā. Vispirms 1. maijā notiks K40+, K45+ un K50+ grupas pusfināli, bet medaļu ieguvēji tiks noteikti 4. un 5. maijā.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta izslēgšanas turnīrs

K40+ ceturtdaļfināli

27. aprīlis, plkst. 15:30          “Krown/RestorFX” – “Old Crabs”

28. aprīlis, plkst. 15:30          “Ogres Milži” – “Doks”

K45+ ceturtdaļfināli

27. aprīlis, plkst. 14:00          “Ķekava” – “Babīte”

27. aprīlis, plkst. 17:00          BK “Stopiņi” – “Doks”

K50+ ceturtdaļfināli

28. aprīlis, plkst. 17:00          “Kailie Brieži” – “Ķekava”

28. aprīlis, plkst. 18:30          “Doks” – “SC Group”

K60+ pusfināli

27. aprīlis, plkst. 18:30          BK “Tukums” – “Ķekava”

28. aprīlis, plkst. 14:00          “Aizkraukle” – “Limbaži/Sigulda”